Sprzęt ortopedyczny

Wózek inwalidzki stalowy Breezy UniX Sunrise Medical

799zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska 24h-48h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem 24h-48h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Wózek inwalidzki Sunrise Medical UNIX to model podstawowy stalowy i dzieki temu niezawodny, składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Gwarancja ciągłej mobilności zarówno w domu i poza nim.

Czytaj więcej

Wózek inwalidzki Sunrise Medical UNIX to model podstawowy stalowy i dzięki temu niezawodny, składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Daje gwarancję ciągłej mobilności zarówno w domu, jak i poza nim.

Wózek inwalidzki z podstawowym wyposażeniem składany, ręczny ,koła przednie 1,25" x 8" pełne, koła tylne 24" pneumatyczne.

Posiada wygodne unoszone podnóżki, podłokietniki o regulowanej wysokości, hamulce bębnowe czy akcesoria stabilizujące to tylko kilka z opcji i części, które mogą być wykorzystane we wszystkich produktach z rodziny X  (UniX™, BasiX®,RubiX® i HeliX®) za dodatkową opłatą
Gwarancja szybkiej, niezawodnej, obsługi autoryzowanego serwisu.

Dostępne szerokości siedziska: 41 / 44 / 47 / 50 cm
Waga wózka: od 18 kg
Maks. waga użytkownika: 125 kg

Kolor Brylantowo-Srebny


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wózek inwalidzki stalowy Breezy UniX Sunrise Medical

Wózek inwalidzki stalowy Breezy UniX Sunrise Medical

Wózek inwalidzki Sunrise Medical UNIX to model podstawowy stalowy i dzieki temu niezawodny, składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Gwarancja ciągłej mobilności zarówno w domu i poza nim.

26 innych produktów w tej samej kategorii: