Sprzęt ortopedyczny

Ortezy i Stabilizatoryna stronę
Pokazuje 1 - 100 z 1111 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 1111 elementów
Orteza to aparat ortopedyczny stabilizujący daną cześć ciała bardzo często zastępujący gips. Jego głównym zadaniem jest usztywnienie stawów kończyn, które uległy urazom np. skręcenia, zwichnięcia lub zerwania więzadeł. Ze względu na rodzaje leczonych obrażeń, ortezy i stabilizatory ortopedyczne podzielić można na sztywne, półsztywne (półelastyczne) i miękkie (elastyczne)

Kupuj tylko sprawdzone ortezy i stabilizatory ortopedyczne!

Ortezy i stabilizatory to zaopatrzenie ortopedyczne, które jest niezbędne w nagłych urazach, kontuzjach sportowych, jak również służy do wspomagania rehabilitacji w schorzeniach przewlekłych. Teraz wszystkie tego typu produkty rehabilitacyjne są dla Państwa dostępne w sklepie medycznym medicalbroker.pl.

Sklep ortopedyczny z ortezami i stabilizatorami rehabilitacyjnymi

W tym dziale chcielibyśmy zaproponować Państwu zarówno ortezy jaki i stabilizatory ortopedyczne najwyższej, światowej jakości z branży zaopatrzenia ortopedyczno - rehabilitacyjnego. Naszym celem jest zaprezentowanie wszystkich najlepszych marek i rozwiązań w jednym miejscu. Ofertę tą będziemy na bieżąco aktualizować i powiększać wraz z Państwa oczekiwaniami i sugestiami.

Kategorie

Promocje