Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ortezy krzyżowo-biodrowe Stabilizatory miednicy Pasy na biodra i spojenie łonowe

Orteza krzyżowo-biodrowa zwana też pasem krzyżowo-biodrowym lub stabilizatorem miednicy  to specjalistyczne zaopatrzenie ortopedyczne  całej obręczy miednicznej wraz ze stawem krzyżowo biodrowym i spojeniem łonowym.

Pas stabilizujący miednicę - orteza krzyżowo-biodrowa

Działanie takiego pasa ortopedycznego koncentruję się na zniesieniu bólu w dolnym odcinku kręgosłupa wokół kości krzyżowej - poprzez odciążenie i stabilizację miednicy głównie okolicy spojenia łonowego i stawów krzyżowo-biodrowych. Specjalne materiały użyte do wykonania ortezy, oraz system pasków i pelot o różnym stopniu elastyczności zapewniają komfort,oraz pełną mobilność jej użytkownikom.

Gorsety ortopedyczne - pasy na biodra i spojenie łonowe

Gorsety i pasy ortopedyczne stabilizujące miednicę - stawy krzyżowo-biodrowe i spojenie łonowe są stosowane m.in przy: osteopatiach i bólach krzyża związanych z niestabilnością i zmianami zwyrodnieniowym stawów krzyżowo - biodrowych, bólach mięśniowych, niestabilności obręczy miednicznej , rozejściu lub pęknięciu spojenia łonowego u kobiet po ciąży, oraz w trakcie trwania stanów zapalnych w obrębie miednicy.

pixel