Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

stymulatory przeciwbólowe TENS

( ilość produktów: 4 )

Kiedy stosowany jest aparat TENS?

Z uwagi na charakter urządzenia, elektrostymulator TENS stosowany jest przede wszystkim u osób, u których występują rozmaite bóle. Mogą mieć one charakter fizjologiczny, na przykład u kobiet w przypadku bóli miesiączkowych. Urządzenie stosuje się również w terapii TENS i EMS po urazach mechanicznych, wypadkach, w bólach stawowych i nerwobólach, a także przy niedowładach i bólach pleców.

Kiedy stosowany jest aparat TENS?

Aparat TENS wysyła specjalnie zaprogramowane strumienie impulsów prądu prostopadłego, które powodują rozluźnianie, napinanie i rozgrzewanie mięśni, a także stymulują nerwy, usuwając problem bólu.

Urządzenie stosowane jest głównie w terapii TENS EMS, czyli przy elektrostymulacji przeciwbólowej nerwów oraz mięśni. Może dodatkowo gwarantować masaż. Sprawdza się przy redukcji dolegliwości bólowych o różnych przyczynach.

Jaki aparat TENS wybrać?

W sprzedaży dostępne są rozmaite aparaty TENS – wszystkie dostępne w ofercie sklepu mają stosowne certyfikaty, dlatego ich używanie zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją jest bezpieczne. To, jaki elektrostymulator TENS może być najlepszy dla Ciebie, zależy od rodzaju Twoich dolegliwości. Skonsultuj się z lekarzem, który może pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Dla sportowców polecany jest elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2. Ma wiele programów, które wspomagają poprawę kondycji i wydajności mięśni, a dodatkowo działa bezprzewodowo. Do terapii w domu polecany jest elektrostymulator MTR+ Vertriebs DoloBravo. Ten aparat TENS nie wymaga żadnego wsparcia ze strony personelu medycznego i gwarantuje szeroki zakres działania.

pixel