Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komputery cyklu

( ilość produktów: 1 )

Komputery cyklu to naturalna antykoncepcja i planowanie dziecka w jednym

Komputery cyklu to przyszłość współczesnej antykoncepcji i planowania rodziny. Dają one wgląd na temat płodności kobiet ze skutecznością 99%. Najważniejszą zaletą komputerów cyklu jest brak ingerencji hormonalnej i biomechanicznej w ciało kobiety i co się z tym wiąże całkowicie wyklucza wszystkie skutki uboczne, które tak często występują podczas przyjmowania chemicznych tabletek hormonalnych. Ważnym aspektem stosowania naturalnej antykoncepcji jest przeciwwskazanie do stosowania pigułek hormonalnych z powodu chorób współistniejących,które niosą za sobą ryzyko działań niepożądanych z zagrożeniem zdrowia dla danej osoby. Wynika z tego, że jeżeli nie Chcesz, albo nie Jesteś w stanie stosować hormonalnych metod antykoncepcji, warto zainwestować w nowoczesną i naturalną antykoncepcję dzięki, której możesz uprawiać sex bez ryzyka ciąży, bądź świadomie zaplanować dziecko.

Tester owulacyjny skuteczna metoda planowania rodziny

Bardzo popularną metodą naturalnej antykoncepcji i planowania rodziny jest stosowanie testera owulacyjnego. Mały mikroskop wielkością i kształtem przypominający szminkę. Bada on bardzo dyskretnie i szybko ślinę pokazując nam czy owulacja miała już miejsce, pokazując nam dni płodne i bezpłodne.
Tester owulacyjny wielokrotnego użytku typu Ovu control i Afrodyta są bardzo ekonomiczną metodą antykoncepcji i planowania rodziny a ich skuteczność sięga aż 98%. Dzieje się to za sprawą możliwości powiększenia mikroskopowego obrazu śliny, która podczas owulacji zmienia swoją strukturę krystaliczną. Istotnym wskazaniem do stosowania mikroskopów płodności jest fakt, iż mogą stosować kobiety o nieregularnym cyklu miesiączkowania oraz te które mają przeciwwskazania do antykoncepcji hormonalnej.

Termometry owulacyjne naturalna antykoncepcja

Termometr owulacyjny to najprostszy sposób naturalnej antykoncepcji i planowania rodziny.Termometry owulacyjne są bardzo dokładne w badaniu temperatury podczas całego cyklu co pozwala na określenie dni płodnych i niepłodnych. W dobrych sklepach medycznych dostępne są dwa rodzaje tych urządzeń pomiarowych: analogowe bezrtęciowe i cyfrowe elektroniczne. Obie wersje są nietoksyczne i dyskretne w działaniu a niektóre z nich można używać bez limitu.

pixel