Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dla kobiet w ciąży i po porodzie

( ilość produktów: 7 )

Bielizna dla ciężarnych i kobiet w połogu
Bielizna poporodowa to niezbędny element garderoby w bieliźniarce każdej kobiety. Pragnąc odzyskać w szybki sposób i nie wymagający dużych poświęceń zgrabną przedporodową figurę warto zainwestować w części garderoby, które będą w tym pomocne. Są to przede wszystkim pasy oraz majtki ciążowe oraz poporodowe.

Pasy ciążowe i poporodowe                                                                                                          Te pierwsze można nosić już w trakcie ciąży, dla podkreślenia ciążowego brzuszka, a także dla celów zdrowotnych. Tego typu pasy odciążają bowiem przeciążony kręgosłup, przynosząc dużą ulgę ciężarnej pani. Pas poporodowy z kolei dzięki ściąganiu brzucha zapewni świeżo upieczonej mamie komfort psychiczny, pozwalając szybko wrócić do formy fizycznej. Zgrabna sylwetka z jego pomocą oraz odpowiednich ćwiczeń jest na wyciągnięcie ręki.

Majtki ciążowe oraz majtki poporodowe                                                                              Zarówno majtki ciążowe, jak i te poporodowe dostosowane są do potrzeb młodych matek. Ciążowe posiadają specjalny panel na brzuchu, który "rośnie" wraz z rozwijającą się ciążą. Dzięki temu przez całą ciążę majtki te dają maksimum komfortu podczas noszenia. Specjalnie przygotowane dla kobiet w połogu majtki poporodowe to odpowiedź na szczególne potrzeby wszystkich matek. Ich delikatna struktura oraz lekkość i przewiewność zapewniają szybkie gojenie się ran, a także zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

pixel