Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

 Haluksy: Od Kłopotu do Zdrowych Stóp
Paluch koślawy, znany również jako hallux valgus, to deformacja stopy charakteryzująca się odchyleniem dużego palca w kierunku pozostałych palców. Jest to powszechne schorzenie, które może prowadzić do dyskomfortu i ograniczeń w funkcjonowaniu.
Czytaj więcej
Platyna koloidalna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania.Działając we krwi wspomaga proces katalitycznego niszczenia komórek rakowych.Jest to jedyna niejonowa, super czysta forma platyny koloidalnej nie obciążonej zanieczyszczeniami.
Czytaj więcej
Miedź należy do podstawowych pierwiastków śladowych. Nieodzowna w procesie włączania żelaza w hemoglobinę. Potrzebna do tworzenia się krwinek czerwonych, wzmacnia naczynia krwionośne. Poprzez syntezę dopaminy wpływa na rozwój układu nerwowego, a poprzez syntezę kolagenu i elastyny - na regenerację tkanki łącznej.
Czytaj więcej
Minerały Schindele's ze skał wulkanicznych zostały stworzone w 100% tylko przez naturę, która potrzebowała na to milionów lat. Są nie do porównania z syntetycznymi i często chemicznymi produktami farmaceutycznymi, które powstają laboratoryjnie w ciągu kilku chwil.
Czytaj więcej
Porady zdrowotne babci Krysi cz 5
Po długiej przerwie powraca do nas nieoceniona Babcia Krysia ze swoimi radami z zakresu ziołolecznictwa, naturoterapii oraz medycyny ludowej. W 5 odsłonie Czeka na Ciebie olbrzymia dawka wartościowych porad dla zdrowia!
Czytaj więcej
Jak zmniejszyć ryzyko kontuzji i bólu kolan?
Stwierdzenie “sport to zdrowie” jest kojarzone przez wszystkich. Nie każdy jednak wie, że wystarczy chwila by złapać kontuzję, która wyłączy nas z życia sportowego na dłuższy okres. Na co więc powinniśmy zwracać uwagę, by nie dopadła nas ta nieprzyjemna sytuacja? Zapraszamy do dalszej lektury
Czytaj więcej
pixel