Sprzęt ortopedyczny

Ortezy barku
Ortezy barku, które państwu rekomendujemy sklepie medycznym medicalbroker.pl, to wysokiej klasy aparaty ortopedyczne wykorzystywane przy wielu schorzeniach obręczy barkowej. W ofercie znajdują się m.in. orteza odwodząca staw barkowy, stosowana pooperacyjnie - usztywniajaco na ramię i bark, temblak ortopedyczny oraz kamizelka typu Dessault - zale...
Ortezy barku, które państwu rekomendujemy sklepie medycznym medicalbroker.pl, to wysokiej klasy aparaty ortopedyczne wykorzystywane przy wielu schorzeniach obręczy barkowej. W ofercie znajdują się m.in. orteza odwodząca staw barkowy, stosowana pooperacyjnie - usztywniajaco na ramię i bark, temblak ortopedyczny oraz kamizelka typu Dessault - zalecana przy nagłych urazach kończyny górnej z wymaganym unieruchomieniem barku, elestyczny stabilizator na bark i ramię wskazany przy rehabilitacji urazów sportowych, a także  jego wersja neurologiczna coraz częściej zakładana w fizjoterapii niedowładów połowiczych ręki. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów, do zapoznania się z pełną ofertą ortez barku poniżej. Życzymy udanych zakupów.
Więcej

Ortezy barku  Jest 62 produktów.

Podkategorie

  • Aparaty odwodzące
    Zastosuj ortezę odwodzącą na ramię i bark dopasowaną indywidualnie do twojego schorzenia. W sklepie medycznym medicalbroker.pl, znajdziesz zawsze odpowiedni model ortezy barku dla siebie.
  • Stabilizatory...
    Zastosuj stabilizator barku zalecany przy kontuzji stawu barkowego. W internetowym sklepie rehabilitacyjnym medicalbroker.pl, znajdziesz elastyczne stabilizatory i ortezy na ramię i bark, wskazne przez lekarzy do leczenia urazów sportowych i przewlekłych schorzeń w obrębie barku.
  • Temblaki i Ortezy...
    W sklepie ortopedycznym online ➤ medicalbroker.pl, znajdziesz bogatą ofertę temblaków i ortez barkowych typu Dessault. Jeśli wybierasz ortezę barku z naszej oferty, masz pewność że otrzymujesz produkt medyczny z najwyższej półki, który nigdy nie zawodzi swojego właściciela. Ma to znaczenie, szczególnie podczas procesu leczenia i rehabilitacji. Zapraszamy Serdecznie!
Pokazuje 1 - 62 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 62 z 62 elementów

Kategorie

Promocje