Sprzęt ortopedyczny

Ortezy nadgarstkana stronę
Pokazuje 1 - 100 z 163 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 163 elementów
Orteza nadgarstka jest dedykowana na złamania, zwichnięcia, zmiany zwyrodnieniowe i zapalenia nadgarstka. Warto pamietać że schorzenia w obrębie ręki wymagają odpowiedniego procesu leczenia oraz rehabilitacji. Bez względu na to, czy są to urazy mechaniczne czy dolegliwości innego rodzaju, warto zadbać o odpowiedni sprzęt ortopedyczny, który poprzez stabilizację i odpowiednie unieruchomienie zapewni odpowiednią ochronę i szybszy powrót do zdrowia. Przed kupnem odpowiedniego stabilizatora nadgarstka warto zapoznać się z jego szczegółowym przeznaczeniem i parametrami, oraz wziąć pod uwagę to z jakich materiałów jest wykonany. W ofercie sklepu medycznego Medicalbroker.pl posiadamy szeroki wybór usztywniaczy nadgarstka, z których każdy znajdzie coś czego szuka.

Profesjonalne usztywnienie i stabilizacja nadgarstka

Oferowane przez nas ortezy ręki zapobiegają niepożądanym ruchom nadgarstka i odpowiednio go stabilizują. Dzięki specjalnym szynom ograniczone zostaje prostowanie i zginanie. To wszystko wpływa na złagodzenie bólu i poprawę samopoczucia użytkownika. Orteza na nadgarstek unieruchamia dłoń i w pozycji funkcjonalnej, czyli takiej, która gwarantuje skuteczną rehabilitację.

Materiały przyjazne dla ciała

Ortezy nadgarstka i kciuka wykonane są ze specjalnego, miękkiego materiału, który reguluje temperaturę. Dzięki temu użytkownik odczuwa komfortową temperaturę przy skórze. Dodatkowo materiał oraz szew kciuka jest elastyczny, co dodatkowo wpływa na komfort noszenia i niweluje powstawanie zwężeń. Cienka tkanina wykorzystana przy produkcji ortez nadgarstka dostosowuje się do kształtu ciała, tworząc szczególne strefy kompresji, zapewniając wsparcie dla chorych obszarów.

Wygoda i higiena dla skóry

Przyjazną dla skóry ortezę nadgarstka można stosować przez dłuższy czas. Dzięki specjalnym włóknom znajdującym się w dzianinie, skutecznie hamowany jest rozwój bakterii, a co za tym idzie przykry zapach. Wkładki i paski można myć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami każdego z modeli naszych ortez i stabilizatorów nadgarstka poniżej.

Kategorie

Promocje