Sprzęt ortopedyczny

Ortezy na opadającą stopęPokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów

Orteza na opadającą stopę to niezbędne zaopatrzenie ortopedyczne dla ludzi z objawem opadania stopy, występującym na skutek uszkodzenia nerwu strzałkowego np. po urazie kręgosłupa, dyskopatii, udarze mózgu lub innej chorobie neurologicznej. Dedykowana osobom potrzebującym szczególnego rodzaju ortezy, która pomoże im podnosić stopę w trakcie każdego kroku.

Ortezy na stopę opadającą

Taką funkcję spełniają ortezy na opadającą stopę dostępne w sklepie Medicalbroker.pl. Pomagają one unieść stopę w fazie wykroku, dzięki czemu chodzenie jest znowu bezpieczniejsze, minimalizuje się też ryzyko potykania się i upadku. A palce w stopie nie zahaczają już o nierówny chodnik lub drobne przeszkody.

Orteza afo z włókna węglowego i podciąg na opadającą stopę

Spośród kilkudziesięciu produktów tej kategorii znajdą Państwo ortezy dedykowane dla różnych schorzeń i etapów rehabilitacji neurologicznej jeśli chodzi o objaw opadania stopy. Są tu ortezy na opadającą stopę z włókna węglowego, ortezy na goleń i stopę, szyny na noc zapobiegające przykurczom, podciągi biernie unoszące stopę podczas chodu, jak również aktywne ortezy stawu skokowego i stopy wspomagające neurorehabilitację. Dedykowana konstrukcja aparatów tego typu pozwala również na aktywności, jak bieganie i jazda samochodem. W Medicalbroker.pl,  nie zabrakło również ortez afo dla dzieci, które potrzebują takiej pomocy ortopedycznej w trakcie fizjoterapii i dnia codziennego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą produktów medycznych oferowanych poniżej.

Kategorie

Promocje