Sprzęt ortopedyczny

Ortezy na ścięgno AchillesaPokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Ortezy na ścięgno Achillesa dostępne w ofercie sklepu medicalbroker.pl są stosowane w wypadku objawów powiązanych z urazami tego ważnego ścięgna i stabilizatora kończyny dolnej. Orteza ma za zadanie odciążenie ścięgna Achillesa wzdłuż całej jego długości, jednocześnie nie powinna ograniczać swobodnego poruszania się. Większość ortez na ścięgno Achillesa wspomaga także prawidłową  funkcjonalność ruchowo-czuciową nazywaną  propriocepcją.

Orteza na ścięgno Achillesa i jej zalety

Dzięki anatomicznej budowie i odpowiednio rozlokowanej kompresji orteza ścięgna Achillesa wspomaga wchłanianie obrzęków i krwiaków poprzez poprawę cyrkulacji krwi w dystalnej części kończyny dolnej, jaką jest stopa i staw skokowy.

Wysoki stopień bezpieczeństwa podczas ruchu, jest priorytetowy dla funkcjonalności i budowy każdej ortezy. Ma to szczególne znaczenie przy ortezach na zerwane ścięgno Achillesa. W rehabilitacji ścięgna Achillesa bardzo ważna jest w miarę szybka możliwość  chodzenia. Dodajmy bezpiecznego chodzenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w ortezach specjalnych podpiętek oraz wypustek masujących ścięgno w trakcie ruchu. Chcielibyśmy nadmienić iż wszystkie ortezy dostępne w naszym portfolio, posiadają certyfikaty wyrobów medycznych. Produkty te są przyjazne dla skóry nie powodując podrażnień, pomagają utrzymać higienę i przyjemny zapach - naturalnie odprowadzając wilgoć.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udanych zakupów w naszym sklepie internetowym.

Kategorie

Promocje