Sprzęt ortopedyczny

Stabilizatory więzadła ACL/PCL/MCL/LCLPokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów

Sprawdzone stabilizatory na więzadła kolana – ACL, PCL, MCL, LCL

Kontuzje kolana, takie jak zerwanie więzadeł ACL, PCL, MCL czy LCL, uszkodzenia łąkotek, ogólna niestabilność stawu kolanowego czy leczenie pooperacyjne i rekonwalescencja pourazowa tego obszaru wymaga zastosowania właściwego stabilizatora. W tym przypadku najlepiej sprawdza się orteza więzadłowa na kolano.

Stabilizator na więzadła kolana ma specyficzną konstrukcję – orteza jest relatywnie krótka, sięga zazwyczaj do połowy łydki i najczęściej na otwartą budowę. Zapewnia to wysoki komfort noszenia o maksymalizuje możliwość regulacji.

Orteza stabilizująca więzadła stawu kolanowego efektywnie ogranicza możliwości ruchowe kolana, a jej zastosowanie chroni przed pogłębieniem urazu, pozwalając utrzymać ten obszar w stabilnej pozycji. W wielu przypadkach stosowana jest orteza stawu kolanowego z zegarami lub zawiasami, które pozwalają na precyzyjne ustawienie pozycji.

Popularna jest również orteza stawu kolanowego dla sportowców – zakładana przy sportach kontaktowych i niekontaktowych, które podnoszą ryzyko urazu tego obszaru.

Bez względu na to, czy potrzebna Ci jest orteza funkcjonalna stawu kolanowego, czy stabilizator pourazowy lub pooperacyjny, zapoznaj się z naszymi propozycjami. W ofercie czekają wyłącznie profesjonalne ortezy, które łączą efektywną stabilizację z komfortem noszenia.

Kategorie

Promocje