Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Orliman

( ilość produktów: 257 )

Firma ORLIMAN wierzy, że największą wartością jest poprawa jakości życia - za pomocą produktów rehabilitacyjnych o wysokim stopniu niezawodności i funkcjonalności. Dzięki naszym klientom i lekarzom profesjonalistom, którzy ufają produktom ortopedycznym tej marki, urzeczywistnia się wizja poprawy zdrowia wśród ludzi na całym świecie. Dlatego wyspecjalizowany zespół ludzi m.in. lekarzy  i fizjoterapeutów, podologów, techników ortopedycznych z entuzjazmem i pasją pracuje każdego dnia, aby wspólnie osiągnąć ten cel.

Orliman trochę historii...

Firma ORLIMAN powstała w latach 30-tych XX wieku, na południu Hiszpanii w Valencji, jako firma rodzinna. Przedmiotem jej działalności było holistyczne podejście do pacjenta począwszy od diagnostyki ortopedycznej poprzez poradę lekarską do indywidualnego wytwarzania i doboru środków zaopatrzenia ortopedycznego.

Strategia rozwoju ORLIMANA od początku bazuje na prowadzeniu ciągłych badań, których celem jest poszukiwanie nowych rozwiązań w już oferowanych produktach oraz tworzenie nowych, funkcjonalnych rozwiązań. Początkowo produkty wytwarzane były w manufakturze a z upływem czasu i rozrastania się firmy rozpoczęto wprowadzanie racjonalizacji i usprawnień w procesie produkcji. Produkty są standaryzowane i dzięki temu mogą być wytwarzane na większą skalę.

W dniu dzisiejszym ORLIMAN posiada własną nowoczesną fabrykę. Orliman jest bardzo nowoczesną firmą produkcyjno-badawczą, która praktycznie wszystkie oferowane artykuły zaopatrzenia ortopedycznego wykonuje samodzielnie. Zatrudnione osoby reprezentują poziom umiejętności i wiedzy, który pozwala określać ich mianem profesjonalnych specjalistów w swoich dziedzinach. Regularne inwestycje w rozwój technologiczny, badania, podnoszenie kwalifikacji i wykorzystanie kreatywności pracowników. Ścisła współpraca pomiędzy wszystkimi działami Firmy przyczynia się do uzyskania wysokiego poziomu rozwoju oraz daje gwarancję dużego potencjału na przyszłość.

ORLIMAN chętnie współpracuje ze znanymi i prestiżowymi laboratoriami, uczelniami, które mogą pomóc w ocenie jakości nowych produktów. Wszystkie powyższe czynniki wpływają na dynamizm działania firmy ORLIMAN i są powodem otwarcia kilku oddziałów w Europie i na świecie.

Aktualnie w Polsce firma Orliman otworzyła własny oddział, który prowadzony jest w formie spółki zatrudniającej osoby od wielu lat czynnie zajmujące się sprawami dotyczącymi zaopatrzenia ortopedyczno-rehabilitacyjnego co zapewnia profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego zaopatrzenia dla odbiorców sprzętu.

Wszystkie produkowane przez ORLIMAN produkty są zgodne z europejskimi normami i posiadają stosowne certyfikaty. Standard OEKO-TEX gwarantuje, iż stosowane materiały są nieszkodliwe i nietoksyczne dla zdrowia ludzi. Certyfikat IBV gwarantuje odpowiednią, biomechaniczną współpracę oferowanych produktów z częścią ciała, którą mają wspomagać, zabezpieczać lub unieruchamiać. Dzięki zachowaniu powyższych wymagań produkty ORLIMAN są wysokiej jakości i doskonale spełniają swoje funkcje terapeutyczne.

Więcej o marce Orliman

pixel