Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ossur

( ilość produktów: 40 )

Ortezy Ossur - produkty tej marki są dostępne od początku w naszym sklepie medicalbroker.pl. Firma Össur została powołana do życia w 1971r w Islandii i od tamtej pory stała się światowym liderem w dziedzinie zaopatrzenia ortopedycznego zarówno ortotycznego  jak i protetycznego, zatrudniając najwybitniejsze umysły i tworząc najbardziej specjalistyczne technologię, które pomagają pozbyć się ograniczeń i zmienić życie wielu ludziom w myśl hasła: „Życie bez ograniczeń”. Efektem  tego są świetne produkty,jakimi Össur zaskakuję nas często m.in. znakomite ortezy kończyn i implanty, części do protez wpływające bezpośrednio na mobilność i zdrowie człowieka.


Dlaczego warto kupić ortezę Össur?

Po pierwsze ponieważ Ossur to lider innowacji w Ortopedii... Długoterminowa i rozwojowa współpraca z  użytkownikami produktów i lekarzami, oraz stałe inwestycje w badania kliniczne i nowe technologie, powodują, iż  Össur jest potentatem w produkcji najbardziej skutecznych i nieinwazyjnych rozwiązań w zakresie ortopedii na rynku światowym.

Warto też dodać o relacjach inwestorskich - Össur już od 1999 r jest notowany na giełdzie. Został też uznany przez World Economic Forum jako „Pionier biznesowych technologii”.

 Polityka konsolidacyjna pozwoliła  przyjąć pod swoje skrzydła uznane firmy ortopedyczne wraz z ich rewelacyjnymi patentami w dziedzinie zaopatrzenia ortopedycznego m.in. Generation II(G II), CTI, Royce Medical,które w znacznym stopniu poszerzają ofertę produktową.

Nie sposób nie zauważyć wkładu Ossura w sport, to właśnie w  ortezach tej firmy trenują liczne drużyny sportowe i zawodnicy wyczynowi. Zaś lekkoatletyka zyskała nowy wymiar dzięki protezom w jakich biegają: Oscar Pistorius, Richard Whitehead, Annette Roozen, April Holmes i wielu innych.

pixel