Sprzęt ortopedyczny

Malleo Sprint stabilizator stawu skokowego i stopy Otto Bock

249zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza Malleo Sprint to nowoczesna konstrukcja o doskonałych właściwościach mechanicznych. Jej wyjątkowa cecha to szkielet wykonany ze specjalnych elementów wzmacniających, zintegrowany bezpośrednio z tutorem. Dzięki tej konstrukcji orteza dopasowuje


Czytaj więcej

Orteza Malleo Sprint 50S3 to nowoczesna konstrukcja o doskonałych właściwościach mechanicznych. Jej wyjątkowa  cecha to szkielet wykonany ze specjalnych elementów wzmacniających, zintegrowany bezpośrednio z tutorem.  Dzięki tej konstrukcji orteza dopasowuje się optymalnie do anatomicznych kształtów a w trakcie noszenia dba o  poprawę stabilnego, aczkolwiek ograniczonego ruchu. Poprzez zastosowanie specjalnej dzianiny dystansowej 3-D  SpaceTex® został polepszony komfort noszenia.

Orteza Malleo Sprint pewnie stabilizuje staw skokowy. Nie wykrzywia się pod dowolnym kątem, ale podczas biegania lub uprawiania innych sportów stale zachowana jest swoboda ruchu.

Cechy produktu:

  • Brak ograniczeń w zakresie swobody ruchu
  • Dobre dopasowanie
  • Materiał przepuszczający powietrze, niepowodujący podrażnień
  • Doskonałe wypełnienie
  • Łatwa obsługa

 

Czy podczas codziennych zajęć, ćwiczeń lub gry sportowej doszło do urazu stawu skokowego, a lekarz zalecił stosowanie ortezy? W takim przypadku nasz produkt — Malleo Sprint 50S3 — będzie idealnym rozwiązaniem. Orteza dla aktywnych pacjentów stabilizuje staw skokowy przy pomocy specjalnego zewnętrznego szkieletu plastikowego oraz pasów mocujących. Twoja stopa nie będzie już wykrzywiać się na boki, a jednocześnie nie blokuje stawu podczas ruchu do góry i ku dołowi. Dzięki temu nic nie ogranicza naturalnych ruchów podczas biegu lub uprawiania innych sportów, a Ty cieszysz się z wysokiego poziomu bezpieczeństwa i stabilności ortezy. Nowatorska konstrukcja jest także gwarancją, że orteza dobrze dopasuje się do układu stawu skokowego i może być wygodnie użytkowana przez dłuższy czas.

W celu podniesienia poziomu wygody użytkowania, jako materiału bazowego użyto materiału SpaceTex®. Ta tkanina zapewnia doskonałe wypełnienie ortezy Malleo Sprint czyniąc ją bardzo miłą w kontakcie ze skórą. Powietrze może swobodnie przedostawać się do skóry. Co więcej, ciepło i wilgoć są odpowiednio odprowadzane tak, że pod ortezą noga się nie poci.

Orteza Malleo Sprint jest także bardzo łatwa w użytkowaniu. Po odpięciu wszystkich pasów i rozluźnieniu sznurówek można swobodnie nałożyć ortezę na stopę i przed zaciągnięciem pasów zawiązać ją jak normalny but. Malleo Sprint może być noszona z obuwiem lub bez butów, dlatego w żaden sposób nie ogranicza codziennej aktywności. Twój fizjoterapeuta wyjaśni Ci, jak powinno wyglądać użytkowanie ortezy podczas etapu dopasowania produktu.

 

 

Zastosowanie:

  • Funkcjonalna terapia po zerwaniu wiązadeł
  • Poważne skręcenia stawu skokowego
  • Chroniczna niestabilność stawu skokowego

                       

 Rozmiary ortezy stawu skokowego Malleo Sprint Ottobock:

RozmiarObwód przez kostkę w cm 
125,5 - 28 cm
228 - 30,5 cm
330,5 - 33 cm
433 - 35,5 cm
535,5 - 38 cm


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Malleo Sprint stabilizator stawu skokowego i stopy Otto Bock

Malleo Sprint stabilizator stawu skokowego i stopy Otto Bock

Orteza Malleo Sprint to nowoczesna konstrukcja o doskonałych właściwościach mechanicznych. Jej wyjątkowa cecha to szkielet wykonany ze specjalnych elementów wzmacniających, zintegrowany bezpośrednio z tutorem. Dzięki tej konstrukcji orteza dopasowuje

30 innych produktów w tej samej kategorii: