Sprzęt ortopedyczny

Sznurowana orteza stawu skokowego Tobiplus EST-090 Orliman

250zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza na kostkę - stabilizator stawu skokowego bucik Tobiplus EST-090 Orliman wykonany został z bardzo  wytrzymałego materiału typu velur, o strukturze zapewniającej wysoki poziom przewiewności (POROMAX®).Wewnątrz tutora  znajdują się 2 usztywniacze kostki:boczny i przyśrodkowy. Orteza jest  sznurowana w formie wygodnego bucika.


Czytaj więcej

Orteza na kostkę EST-090 Tobiblus - stabilizator stawu skokowego typu bucik marki Orliman wykonany został z bardzo wytrzymałego materiału typu velur, o strukturze zapewniającej  wysoki poziom przewiewności (POROMAX®). Wewnątrz tutora  znajdują się 2 usztywniacze kostki: boczny i przyśrodkowy. Orteza jest  sznurowana, posiada także nieelastyczne taśmy dociągowe zapinane na velcro, zapewniające stabilizację bocznoprzyśrodkową, dzięki którym możliwe jest kontrolowanie  ruchów pronacji i supinacji. Ostatnią taśmą zabezpieczającą jest elastyczna taśma nadkostkowa, gwarantująca iż taśmy  nieelastyczne nie odepną się w trakcie aktywności sportowej.

Orteza na kostkę Tobiplus - Działanie

  • Optymalna boczno-przyśrodkowa  stabilizacja, jako metoda stabilizacji i środek profilaktyczny w przypadku  stanów zapalnych i przewlekłej  niestabilności stawu skokowego, 
  • idealna i pewna stabilizacja do gry w tenisa, koszykówki, biegów, etc, w których to  sportach typowym są: gwałtowne starty  i gwałtowne hamowania, które bez  stabilizacji mogą powodować mikro urazy

Wskazania do noszenia stabilizatora stawu skokowego EST-090

  • Urazy stawów skokowych takie jak skręcenia, złamania typu: małe  odpryski kostne, 

  • pooperacyjnie 

  • metoda profilaktyki urazów sportowych.

Rozmiary ortezy stawu skokowego Tobiplus EST-090 Orliman:

RozmiarObwód nad kostką w cm
117 - 20
220 - 25
325 - 30

sznurowana orteza stawu skokowego

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sznurowana orteza stawu skokowego Tobiplus EST-090 Orliman

Sznurowana orteza stawu skokowego Tobiplus EST-090 Orliman

Orteza na kostkę - stabilizator stawu skokowego bucik Tobiplus EST-090 Orliman wykonany został z bardzo  wytrzymałego materiału typu velur, o strukturze zapewniającej wysoki poziom przewiewności (POROMAX®).Wewnątrz tutora  znajdują się 2 usztywniacze kostki:boczny i przyśrodkowy. Orteza jest  sznurowana w formie wygodnego bucika.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: