Sprzęt ortopedyczny

EMO W 100 BUT ORTOPEDYCZNY TYPU WALKER KRÓTKI

260zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Krotki but pooperacyjny typu walker W100 marki Emo to profesjonalna ochrona i stabilizacja stawu skokowego oraz stopy. Posiada boczne monocentryczne szyny umożliwiające regulację kąta zgięcia podeszwowego i grzbietowego stopy.Unieruchamia stopę i staw skokowy. But może być stosowany uniwersalnie na prawą i lewą nogę.


Czytaj więcej

EMO W 100 BUT ORTOPEDYCZNY TYPU WALKER KRÓTKI

Stabilizator stawu skokowego i stopy o lekkiej, wytrzymałej konstrukcji, pokrytej oddychającym materiałem, wzmocniony dodatkowymi amortyzującymi wkładkami na kość piszczelową i łydkę, posiada antypoślizgową, wyprofilowaną podeszwę ułatwiającą  fizjologiczne chodzenie, posiada boczne monocentryczne szyny umożliwiające regulację kąta zgięcia podeszwowego i grzbietowego stopy.Unieruchamia stopę i staw skokowy. But może być stosowany uniwersalnie na prawą i lewą nogę.

Zastosowanie:

Ochrona i stabilizacja połączenia stopowo – goleniowego(staw skokowy) po jego urazach (skręcenia, zerwania więzadeł ,uszkodzenie torebki stawowej) uszkodzenia i złamania stabilne stopy oraz po zabiegach w obrębie stopy i stawu skokowego .

RozmiarRozmiar obuwia
S32 - 36
M37 - 41
L42 - 45

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

EMO W 100 BUT ORTOPEDYCZNY TYPU WALKER KRÓTKI

EMO W 100 BUT ORTOPEDYCZNY TYPU WALKER KRÓTKI

Krotki but pooperacyjny typu walker W100 marki Emo to profesjonalna ochrona i stabilizacja stawu skokowego oraz stopy. Posiada boczne monocentryczne szyny umożliwiające regulację kąta zgięcia podeszwowego i grzbietowego stopy.Unieruchamia stopę i staw skokowy. But może być stosowany uniwersalnie na prawą i lewą nogę.

30 innych produktów w tej samej kategorii: