Sprzęt ortopedyczny

Opaska na łokieć z systemem zapinania BOA Orliman Fixquick

165zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Opaska na łokieć z systemem zapinania BOA Orliman Fixquick stosowana jest w przypadku łokcia tenisisty lub łokcia golfisty,w  profilaktyce urazów sportowych i przeciążeń w pracy zawodowej. Orteza łokcia ma nowoczesny system zapinania Boa, który zapewnia szybkie i łatwe zapięcie stabilizatora oraz dopasowanie siły kompresjstabilizacji ortezy do ciała.


Czytaj więcej

Opaska na łokieć z systemem zapinania BOA Orliman Fixquick stosowana jest w przypadku łokcia tenisisty lub łokcia golfisty,w  profilaktyce urazów sportowych i przeciążeń w pracy zawodowej.

Orteza łokcia ma nowoczesny system zapinania Boa, który zapewnia szybkie i łatwe zapięcie stabilizatora oraz dopasowanie siły kompresji i stabilizacji ortezy do ciała.

W celu zapięcia należy wcisnąć guzik i aby zacieśnić obrócić w kierunku długiej strzałki. Aby rozluźnić ucisk należy obrócić w kierunku małej strzałki. Uwolnienie zapięcia następuje podczas pociągnięcia guzika w górę.

Ząbkowany i progresywny mechanizm obrotowy pozwala na mikro dopasowanie co do milimetra.

Tak precyzyjne zapinanie Orliman Fixquick pozwala na idealne dopasowanie siły kompresji i osiągnięcie pożądanego komfortu zakładanej ortezy.

Linki systemu BOA wykonane są w 100% ze stalowej linki, która zapewnia doskonałą elastyczność, pokrytej nylonem zapewniającym przesuwanie się linki bez blokowania i klinowania się.

Zacieśnianie i zwalnianie odbywa się w ten sam bezproblemowy i swobodny sposób, bez potrzeby używania siły.

Linia produktów Orliman Fixquick została wykonana i wykończona z materiałów zapewniających wysoki komfort podczas codziennego użytkowania, nie wywołując podrażnień i otarć skóry użytkownika.

Bardzo wytrzymały BOA system nigdy nie zawodzi, dzięki temu ortezy linii Orliman Fixquick sprawdzają się doskonale w każdych warunkach.

Rozmiary ortezy na łokieć Fixquick Orliman:

RozmiarObwód przedramienia
122 - 27 cm
227 - 32 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Opaska na łokieć z systemem zapinania BOA Orliman Fixquick

Opaska na łokieć z systemem zapinania BOA Orliman Fixquick

Opaska na łokieć z systemem zapinania BOA Orliman Fixquick stosowana jest w przypadku łokcia tenisisty lub łokcia golfisty,w  profilaktyce urazów sportowych i przeciążeń w pracy zawodowej. Orteza łokcia ma nowoczesny system zapinania Boa, który zapewnia szybkie i łatwe zapięcie stabilizatora oraz dopasowanie siły kompresjstabilizacji ortezy do ciała.

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii: