Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DonJoy

DonJoy jest częścią DJO Global ,który jest największym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i zaopatrzenia ortopedycznego na świecie od końca lat siedemdziesiątych XX wieku. Produkty DonJoy są synonimem jakości i funkcjonalności w ortopedii, fizjoterapii i medycynie sportowej a także wyznaczają trendy i kierunki we współczesnej ortotyce. Szczególnie dotyczy to ortez stawu kolanowego i kończyny dolnej, jak również aparatów stawu barkowego, łokciowego oraz stabilizatorów stawu skokowego.

DonJoy (DJO) - ortezy, sprzęt ortopedyczny

Światowa jakość marki DonJoy jest znana w ponad 100 krajach w których stale przybywa liczba zadowolonych klientów - zarówno wśród lekarzy i specjalistów jak pacjentów. Profesjonalna sieć sprzedaży, której Medicalbroker jako sklep medyczny online jest częścią, obejmuje czołowe globalne rynki wspierane specjalistycznymi szkoleniami ,które są podstawą profesjonalnej obsługi klienta oraz doradztwa i sprzedaży produktów.

Niewątpliwą renomę firma DonJoy zawdzięcza swojej technologii i innowacyjności, która zapewnia skuteczną ochronę i terapię kontuzji kolan. Ortezy spod znaku DJO zyskały wysokie uznanie w świecie sportu, wspierając wyczynowców na najważniejszych imprezach sportowych świata. Są one niezastąpione w walce z bólem, jak również zabezpieczają ryzyko odnowienia się przebytego urazu. DonJoy w tym celu tworzy ortezy funkcjonalne do wszystkich rodzajów sportu i możliwych schorzeń aparatu ruchu m.in. zerwanie więzadeł krzyżowych, uszkodzenie łękotki, niestabilność rzepki, kontuzje barku i wiele innych.

Kup ortezę DonJoy>>>

 

 

Flagowe ortezy i stabilizatory DonJoy

 

 

 

  • Ortezy i stabilizatory z 4-punktowym system podparcia chroniące więzadła ACL/PCL takie jak: Armor, Defiance, Fullforce, 4-titude, Legend, ACL Everyday, Playmaker.

  • Aparaty i Ortezy Pooperacyjne: X-Act ROM Knee, Trom Advance, X-Act ROM Hip,X-Act ROM Elbow,S.C.O.I, Ultrasling ER III/IV.

  • Ortezy wspomagające rzepkę: TRU-PULL Lite, Hinged TRU-PULL Advanced System.

  • Ortezy sportowe nadgarstka: CXT, SXT.

  • Stabilizator stawu skokowego – Velocity.

  • Ortezy i Stabilizatory na Osteoartrozę stawu kolanowego: OA Adjuster, OA Nano, OA Asist, OA Everyday, OA Lite.

pixel