Sprzęt ortopedyczny

Pas na przepuklinę pępkową dla niemowląt

119zł

89zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Profesjonalny pas na przepuklinę pępkową do stosowania u malucha. Jest wykonany z pianki wyściełanej oddychającym materiałem z lycra.Okrągła podkładka silikonowa na przodzie pasa wywiera odpowiedni nacisk na pępek cofając przepuklinę.


Czytaj więcej

Profesjonalny pas na przepuklinę pępkową do zastosowania u malucha. Wykonany z pianki wyściełanej oddychającym materiałem z lycra.

Okrągła podkładka silikonowa, umieszczona na przodzie pasa wywiera odpowiedni terapeutyczny nacisk na pępek cofając przepuklinę.

Pas na przepuklinę pępkową dla niemowląt

Pas przepuklinowy dla maluszków ma długość całkowitą 55 cm ( od końca do końca)natomiast rzepy znajdujące się na końcach pasa są przyczepne do pasa na całej jego długości.

W związku z tym jeśli dziecko ma mniej niż 42 cm w obwodzie to pas będzie dla niego odpowiedni.

Czym jest przepuklina pępkowa?

Przepuklina pępkowa - schorzenie spowodowane niepełnym zrośnięciem pierścienia pępkowego, można wyleczyć stosując pas przepuklinowy, który zapewnia odpowiedni docisk u utrzymanie wystającego z pierścienia pępkowego odcinka jelita wewnątrz jamy brzusznej.
Orliman. Made in Spain.
Rozmiar -  Uniwersalny.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pas na przepuklinę pępkową dla niemowląt

Pas na przepuklinę pępkową dla niemowląt

Profesjonalny pas na przepuklinę pępkową do stosowania u malucha. Jest wykonany z pianki wyściełanej oddychającym materiałem z lycra.Okrągła podkładka silikonowa na przodzie pasa wywiera odpowiedni nacisk na pępek cofając przepuklinę.

22 innych produktów w tej samej kategorii: