Sprzęt ortopedyczny

Korektor postawy - prostotrzymacz kręgosłupa Orliman

295zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Korektor postawy E-250 Orliman to stabilizator kręgosłupa piersiowego, wykonany z oddychającej elastycznej pianki pozwalającej na idealne dopasowanie do tułowia. Jego wewnętrzna warstwa z bawełny sprawia, że prostotrzymacz jest bardzo wygodny w użyciu.


Czytaj więcej

Korektor postawy E-250 Orliman to stabilizator kręgosłupa piersiowego, wykonany z oddychającej elastycznej pianki pozwalającej na idealne dopasowanie do tułowia. Jego wewnętrzna warstwa z bawełny sprawia, że prostotrzymacz jest bardzo wygodny w użyciu. Oba paski połączone są elastyczną gumką, która ułatwia zakładanie całości na plecy. Dwa skrzyżowane paski tylne pomagają utrzymać prawidłowe ustawienie kręgosłupa w różnych pozycjach (stojąc lub siedząc).

Kiedy należy nosić korektor postawy E-250 Orliman?

  • Leczenie złamań obojczyka, jako opatrunek ósemkowy.
  • Korekcja postawy.
  • Odciążenie, ograniczenie mobilności i przeciwdziałanie wynikającym z grawitacji napięciom w obrębie więzadła torebkowego stawu barkowego dzięki uzyskaniu prawidłowej postawy czynnościowej.
  • Dorsalgia.
  • Zaburzenia mięśniowe.
  • Stały stres.
  • Kyfotyzacja kręgosłupa piersiowego.
  • Lekkie zmiany odcinka piersiowego

Prostotrzymacz E-250 działa jak stabilizator górnego odcinka kręgosłupa, przesuwając masę ramienia do tyłu, a tym samym zmniejszając obciążenie biomechaniczne odpowiednich stawów.

Dodatkowo pozycjonuje ramiona w określonej pozycji, minimalizując działanie pewnych grup mięśniowych, co prowadzi do rozluźnienia i wyrównania sił,  w przypadku urazu obojczyka.

Prostotrzymacz wykonany z dwóch części elastycznego i przepuszczalnego dla ciała i wilgoci materiału, który posiada dodatkową warstwę pianki, podwyższającą komfort użytkowania; dodatkowe taśmy barkowe zapewniają możliwość korekcji ustawienia barków, łopatek oraz wpływają na kształt kyfozy piersiowej.


Prostotrzymacz kregosłupa E-250 Orliman - Rozmiary:
 

RozmiarObwód klatki piersiowej
( na normalnym wdechu)
175 - 85 cm
285 - 105 cm
3105 - 130 cm

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 14 dni roboczych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Korektor postawy - prostotrzymacz kręgosłupa Orliman

Korektor postawy - prostotrzymacz kręgosłupa Orliman

Korektor postawy E-250 Orliman to stabilizator kręgosłupa piersiowego, wykonany z oddychającej elastycznej pianki pozwalającej na idealne dopasowanie do tułowia. Jego wewnętrzna warstwa z bawełny sprawia, że prostotrzymacz jest bardzo wygodny w użyciu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 innych produktów w tej samej kategorii: