Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gdzie kupić prostotrzymacz? Jak go używać?

2019-04-24
Gdzie kupić prostotrzymacz? Jak go używać?Prostotrzymacz ortopedyczny zwany inaczej korektorem postawy pomaga m.in. utrzymać proste plecy, zmniejsza ból między łopatkami, łagodzi ból kręgosłupa, wspomaga rehabilitację wad postawy, nie ogranicza zakresu ruchu kończyn, stymuluje mięśnie kręgosłupa i tułowia do działania.
Pamiętaj prostotrzymacz ortopedyczny to stabilizujący Twoje plecy w naturalnym wyproście tułowia.

Kto z nas nigdy się nie garbi?


Nieprawidłowa postawa jest częstą chorobą społeczną naszego współczesnego świata a wady postawy u dzieci to już praktycznie norma. Dawniej nikt nie zwracał uwagi na proste plecy, bo większość ludzi miała piękną, wyprostowaną postawę.


W dzisiejszych czasach istnieje wiele chorób związanych ze zgarbioną pozycją podczas pracy na komputerze, tablecie  czy ze smartphonem.

Jak prostować swoją sylwetkę?


Zgarbione plecy, oprócz tego, że mogą powodować bóle mięśni, skoliozę, czy bóle głowy, są wyjątkowo nieestetyczne.

Na szczęście można temu zaradzić już teraz. Specjaliści kliniczni opracowali prostotrzymacz medyczny, który pomoże Ci uzyskać prawidłową postawę w krótkim czasie!

Korektor wad postawy, który pomoże Ci się wyprostować!

Z korektorem wad postawy możesz być wyprostowany przez cały dzień. To dyskretne wsparcie dla pleców dopasowuje się do ciała, noszone pod ubraniem jest całkowicie niewidoczne.

Jest wygodny w noszeniu, nie ogranicza ruchów ciała. Możesz pracować, odpoczywać, czy uprawiać sport mając go na sobie.

Jego moc tkwi w specjalnej budowie tego gorsetu, który wspomaga podparcie kręgosłupa. Dzięki temu Twój kręgosłup szybko przyzwyczai się do prawidłowej postawy.

Korektor wad postawy (prostotrzymacz ortopedyczny)  zmniejsza napięcie mięśni, dzięki czemu znika przeszywający ból, czy przykurcz w plecach.

Już po kilku dniach noszenia prostotrzymacza widać wyraźną poprawę postawy. Nie ma więcej zgarbionych pleców, nie będą Cię boleć plecy, szyja, czy głowa.

Korektory postawy dostępne w ofercie sklepu e-MedicalBroker.com występują w wielu rozmiarach i wersjach zarówno dla dzieci oraz dorosłych. A jeśli zadajesz sobie pytanie "Jak długo nosić prostotrzymacz?" Odpowiadamy nasze prostotrzymacze można nosić przez cały dzień.

Kiedy korektor postawy może być najbardziej pomocny?


Korektor Postawy jest niezbędny przy pracy siedzącej

Podczas siedzącego trybu pracy Twoje plecy i szyja są narażone na największe obciążenie. Siedząc na krześle bardzo łatwo jest przyzwyczaić się do przygarbionej pozycji, co w rezultacie prowadzi do poważnych schorzeń pleców.

Stosując specjalny korektor postawy prawie natychmiast osiągniesz prawidłową postawę.Taki medyczny prostotrzymacz odciąga barki do tyłu, prostując głowę, szyję i plecy.


Podczas przeciążenia kręgosłupa i dźwigania ciężarów

Uwielbiasz wycieczki i podróże? Chodzisz często na zakupy? Dźwiganie ciężkich przedmiotów może poważnie nadwyrężyć Twoje plecy i ramiona. Noś systematycznie prostotrzymacz ortopedyczny i pomóż sobie podczas podróży, czy w trakcie robienia zakupów.


Podczas pracy fizycznej w pracy czy ogrodzie

Medyczny korektor postawy jest niezastąpiony również przy pracy fizycznej oraz w pracach domowych. Ponieważ możesz go nosić przez cały dzień, będziesz cały czas prawidłowo wyprostowany.

Dzięki fizjologicznej postawie Twój organizm będzie lepiej dotleniony, a w rezultacie będziesz się mniej męczył i pozostaniesz aktywny do końca dnia.


Podczas nauki, długiego czytania i pisania

Ciągłe pochylanie się nad książką czy zeszytem mocno obciąża Twój kręgosłup. Prostotrzymacz pomoże Ci znaleźć odpowiednią pozycję, dzięki czemu będziesz mógł się lepiej koncentrować na czytaniu czy uczeniu się.


Podczas siedzenia przed telewizorem, komputerem i tabletem

Obecnie jednym z najczęstszych źródeł zagrożenia jest przesiadywanie przed komputerem. Wszystko jedno, czy pracujesz, czy się zabawiasz, łatwo zapominasz wtedy, aby wyprostować plecy.

Gdy używasz specjalny prostotrzymacz ortopedyczny chronisz swój kręgosłup nawet, gdy o tym w ogóle nie myślisz. Będziesz miał dużo lepszy nastrój, zmniejszysz ryzyko bólu głowy czy migreny.


Załóż prostotrzymacz na plecy gdy uprawiasz sport

Lubisz się ruszać? Zrób to z prostymi plecami! Uprawianie sportu z prostotrzymaczem kręgosłupa jest czystą przyjemnością. Wykonany z elastycznego materiału, nie koliduje z żadną aktywnością.

Możesz go nosić w trakcie; gry w piłkę, biegania, jazdy na rowerze, spacerów po lesie i wiele innych. Załóż go i poczuj, jak Twój organizm sam kształtuje naturalną wyprostowaną postawę.


Kup Teraz ☛ pajączek na plecy, prostotrzymacz


FAQ - najczęściej zadawane pytania

Prostotrzymacz - ile powinno się go nosić?

Jeśli chodzi o czas używania prostotrzymacza ortopedycznego, to nie ma górnej granicy czasowej jego noszenia na co dzień.
Przyjmuję się że jeśli lekarz nie zaleci inaczej czas ten powinien wynosić ok 3-4 godziny, w trakcie aktywności które najbardziej przeciążają nasze plecy, jak np. praca siedząca w biurze przy komputerze, czy prace ogrodowe na działce.

Po jakim czasie pojawią się pierwsze efekty noszenia korektora postawy?

Pierwsze efekty używania korektora postawy pojawiają się na ogół po kilku dniach regularnego używania prostotrzymacza.
Objawy takie jak - ból między łopatkami czy napięcie mięśni kręgosłupa, ustępują zwykle po 3 - 4 tygodniach noszenia korektora postawy.

Jak wybrać korektor postawy do sylwetki?

Różnorodność opcji jeśli chodzi o wybór korektorów postawy w naszym internetowym sklepie medycznym, powoduję że nie ma problemu z doborem odpowiedniego modelu dla każdego indywidualnego klienta.
Warto wspomnieć że należy zacząć swoją przygodę z korekcją sylwetki od pasów elastycznych, które nie będą zbyt sztywno wymuszać zmiany postawy co mogłoby się wiązać z bólem kręgosłupa.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019

Polecane

pixel