Sprzęt ortopedyczny

Ortezy na haluksy - opinie i porównanie

Ortezy na haluksy - opinie i porównanie
Ile jest osób mających haluksy (paluch koślawy/hallux valgus) tyle jest też ortez na świecie dedykowanych temu schorzeniu. Jako profesjonalny sklep medyczny skupiamy sie na produktach: skutecznych i wysokiej jakości, które mają podnieść komfort życia osobom borykającym się z tym problemem.

Orteza na haluksy - porównanie i opinie

W związku z tym poniżej prezentujemy ortezy, kliny, osłony i korektory, które redukują odchylenie palca koślawego, ochraniają go bądż są stosowane profilaktycznie. Żaden z nich nie spowoduje wyleczenia halluksa.

Nie ma takiej medycznej możliwości by raz powstała narośl(deformacja palca I w stopie), w cudowny sposób zniknęła. Głównym zadaniem produktów na paluch koślawy jest zapobieganie dalszemu rozwojowi choroby i ochrona przed niepożądanym uciskiem.

Ortezy na haluksa - Ranking


Ortezy na halluksykorektor palucha koślawego HV-32Osłona na haluksa 107030Orteza na haluksa Generation 215930Szyna na haluksy typu Marcin Valco 930010
ProducentOrliman HiszpaniaBort Medical NiemcyBort Medical NiemcyBort Medical Niemcy
Cena75 zł55 zł140 zł80 zł
Rozmiaryuniwersalnyuniwersalny3 rozmiary
strona lewa lub prawa
3 rozmiary
strona lewa lub prawa
Składmateriał syntetycznysilikon medycznymateriał oddychającytworzywo poliamidowe
Czas noszeniadzieńdzieńdzieńnoc
FunkcjaElastyczne odwiedzenie palcaOchrona przed naciskiem z zewnątrz na zapaloną kaletkę maziową palcaOrteza na przodostopie, delikatnie korygująca palec koślawyAparat nocny na halluksa stosowany operacyjnie, pozabiegowo
PodsumowanieMiękki, wygodny, beżowy korektor palca, można nosić w obuwiuDedykowana do noszenia w zbyt ciasnym obuwiu. W opakowaniu jest 5 g talku.Dla osób starszych.Szyna nocna do zastosowania wg wskazań lekarza.

Kup teraz ☛ Korektor palucha koślawego Orliman HV-32


Kup teraz ☛ Osłona na hallux valgus Bort Medical 107030


Kup teraz ☛ Orteza na haluksa Bort Generation 215930


Kup teraz ☛ Szyna na halluksy Valco Bort Medical (Marcin)