Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Co to są żylaki i jak się ich pozbyć?
Żylaki dowiedz się, jaka jest ich geneza? Czy wiesz że człowiek jest jedynym organizmem żywym, który cierpi na choroby układu żylnego. Przyczyną tego jest nasza ewolucyjna postawa pionowa oraz brak aktywności ruchowej.
Czytaj więcej
Orteza stawu kolanowego Ottobock
Orteza stawu kolanowego Ottobock Xeleton i Genu Arexa - Czy wiesz że ponad 90 % osób w krajach zachodnich używa ortez funkcjonalnych po urazach kolana oraz jako profilaktyki przed jego kontuzjami. W tym artykule dowiesz się dlaczego?
Czytaj więcej
Orteza kolana z 4-punktowym podparciem - Co to jest?
Orteza kolana z 4-punktowym podparciem to tzw ortezy więzadłowe 4-punktowe dające stabilizację więzadłom krzyżowym ACL/PCL/MCL/LCL. Jest to zatem dynamiczna stabilizacja kolana, którą opisujemy poniżej. Mówiąc inaczej System 4 punktów podparcia jest opatentowanym dynamicznym systemem zaopatrzenia stawu kolanowego.
Czytaj więcej
Kinesiotaping to skuteczna metoda czy placebo?
Popularność kinesiotapingu w sporcie radykalnie wzrosła wraz z przekazaniem ponad 50 000 rolek taśmy olimpijczykom w Pekinie, w 2008 roku. Nie trzeba było długo czekać, aby znane nazwiska zaczęły zdradzać swoje wrażenia po terapii. Głównie za sprawą amerykańskiej siatkarki plażowej, Kerri Walsh, szersza publiczność po raz pierwszy ujrzała charakterystyczne niebieskie plastry na ciele sportowca.
Czytaj więcej
Czym jest orteza dla dziecka?
Orteza dla dziecka - cóż to takiego? W tym artykule postaramy przybliżyć państwu czym są te produkty ortopedyczne. Z roku na rok nasze dzieci są coraz bardziej aktywne. Duży wpływ na to ma m.in. rozwój możliwości technologicznych , znani osiągający światowe sukcesy sportowcy ,organizacje i kluby sportowe oraz aktywni rodzice, to wszystko sprawia iż dzieci coraz wcześniej zaczynają wyczynowo uprawianie, nierzadko ekstremalnych sportów. 5-6 letnie
Czytaj więcej
pixel