Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Jak zakładać pończochy uciskowe?
Pewnie już wiesz że, pończochy uciskowe, jak również rajstopy i podkolanówki kompresyjne to obecnie najpopularniejsza metoda terapii obrzęków i żylaków kończyn dolnych. Dowiedz się jak prawidłowo je zakładać aby spełniały swoją funkcję.
Czytaj więcej
Kompresjoterapia czyli skuteczna broń na żylaki
Kompresjoterapia to skuteczna broń w walce z niewydolnością żylną w kończynach dolnych i nie tylko. Czy wiesz że...? Dzięki medycznym wyrobom uciskowym takim jak: podkolanówki, rajstopy oraz pończochy kompresyjne, jest to prosta i wygodna metoda leczenia żylaków.
Czytaj więcej
Skolioza co to za choroba?
Skolioza to zniekształcenie kręgosłupa a w szczególności skrzywienie boczne i rotacyjne, czyli tzw skolioza lewostronna i prawostronna rotacyjna, jest deformacją, która wbrew uogólnionym poglądom nie dotyczy kości, lecz w równym stopniu mięśni i więzadeł.
Czytaj więcej
Wstyd związany z nietrzymaniem moczu i kału często zatrzymuje mężczyzn przed wizytą u lekarza, a przecież jest to przypadłość częsta, choć statystycznie mniej powszechna niż u kobiet. Dotyka ona 1 na 8 mężczyzn w każdym wieku.
Czytaj więcej
Inkontynencja - poznajmy ją bliżej
Inkontynencja czyli nietrzymanie moczu i kału, oznacza mimowolną utratę kontroli nad pęcherzem moczowym lub dolnym odcinkiem układu pokarmowego. Co kwalifikuje ją jako objaw a nie jednostkę chorobową. Może być ona skutkiem wielu różnych zaburzeń i chorób.
Czytaj więcej
pixel