Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Porady zdrowotne babci Krysi cz.1
Porady zdrowotne babci Krysi w części 1. Powiedzą nam m.in. o właściwościach winogron, cukrzycowym "teście krakersa", jak lepiej przyswoić witaminę B12, sposób na opuchliznę, liście orzecha na infekcje, borowina dla kobiet oraz coś na nagniotki i modzele. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Wypróbuj lecznicze igliwie
Ludowi uzdrowiciele uważają, że igliwiem można leczyć praktycznie wszystkie choroby. Jednak najczęściej z jego pomocą leczy się choroby nerek, układu sercowo-naczyniowego, hemoroidy, skurcze i SM.
Czytaj więcej
Dlaczego srebro koloidalne?
W nawiązaniu do wielu pytań o srebro koloidalne przedstawiam obszerniejsze info na temat tego rewelacyjnego produktu. Mamy do niego dostęp na naszym polskim rynku. Jego działanie lecznicze szczegółowo opisał polski lekarz Wojciech Gziut w książce ,, Srebro Koloidalne "
Czytaj więcej
Co to jest przepuklina pachwinowa?
Przepuklina pachwinowa jest schorzeniem powstającym na skutek zmniejszenia wytrzymałości powłok brzusznych. Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat jej objawów, powikłań, oraz metod leczenia.
Czytaj więcej
Rośliny - najlepsi pomocnicy w walce z rakiem
W arsenale medycyny ludowej istnieje mnóstwo środków do walki z rakiem. Do leczenia wykorzystuje się zarówno rośliny, jak i substancje chemiczne oraz preparaty przeznaczenia medycznego. Dziś przybliżymy jedną z najlepszych - Tojad.
Czytaj więcej
Poznaj popularne kontuzje i schorzenia kolana
Kolano to układ złożony z kości, więzadeł, ścięgien i chrząstki, który zapewnia zarówno możliwość pozostawania w pozycji nieruchomej, jak i chodzenie. Jego ruch polega na specyficznym połączeniu toczenia i przesuwania. Choroby kolana mają najczęściej charakter traumatyczny (skręcenie lub zerwanie więzadła krzyżowego) lub zwyrodnieniowy (choroba zwyrodnieniowa stawów).
Czytaj więcej
pixel