Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Co to jest skleroterapia?
Skleroterapią nazywamy metodę leczenia żylaków poprzez wstrzyknięcie do ich światła środka chemicznego, co powoduje początkowo zapalenie ściany, a następnie zwłóknienie i zarośnięcie żylaka.
Czytaj więcej
Czy japonki szkodzą przy halluksach?
Czy japonki rzeczywiście szkodzą przy haluksach? Niezupełnie, ale nie należy ich nosić przez cały dzień. Warto szczególnie latem, dać odpocząć swoim stopom od jakiegokolwiek obuwia i postarać się jak najczęściej chodzić boso!
Czytaj więcej
Jak wybrać buty dla dziecka?
Rodzice zapominają, że stopy małego dziecka z miesiąca na miesiąc zmieniają swoje wymiary, a tymczasem buty-kajdany - systematycznie deformują i osłabiają delikatne i jakże podatne stópki dziecka. Zobacz jak prawidłowo dobrać obuwie dla dzieci?
Czytaj więcej
Ożywcza siła zsiadłego mleka
"Pij kwaśne mleko a będziesz zdrowy" - mawiano tak jeszcze w starożytnych Indiach. Podczas zakwaszania białko mleczne rozpada się na drobne części składowe - aminokwasy. Są one znacznie lżej i szybciej wchłaniane przez organizm!
Czytaj więcej
Gimnastyka lecznicza na płaskostopie
Gimnastyka lecznicza stanowi często jedyny sposób zapobiegania płaskostopiu czy jego wyleczeniu. Jest sprawą oczywistą, że same ćwiczenia nie spełnią swej roli jeśli chory nie będzie nosił odpowiedniego obuwia zdrowotnego.
Czytaj więcej
pixel