Sprzęt ortopedyczny

Filtry do oczyszczacz powietrza Aseptica Cubic

40zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieZestaw wymiennych filtrów Nanocare do oczuszczacza powietrza Aseptica Cubic

Czytaj więcej

Budowa filtrów:

1. Wysokoskuteczny filtr HEPA blokujący cząsteczki PM2,5 oraz większe cząstki organiczne.
2. Warstwa z cząsteczkami węgla aktywnego skutecznie pochłaniająca związki organiczne takie jak formaldehyd, chlorobenzen i nieprzyjemne zapachy.
3. Filtr katalityczny z silną funkcją degradacji katalitycznej, która rozkłada substancje organiczne takie jak formaldehyd do dwutlenku węgla i wody. Zapewnia efekt sterylizacji.

Żywotność filtrów zależy od panujących warunków w pomieszczeniu oraz intensywności wykorzystania. 
Zalecamy wymianę co 3 miesiące.

Funkcje  filtrów:

Filtr HEPA 13 - Złożony z wielu cienkich włókien o bardzo dużej gęstości. Usuwa z powietrza pyły zawieszone PM1,PM2,5, PM10, pyłki roślin, zarodniki pleśni i alergeny roztoczy. Eliminuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu, drobin sierści i innych wzbijanych przy każdym ruchu cząsteczek. Wysoki 13-y poziom filtracji HEPA uznawany jest jako medyczny.

Filtr węglowy - zawiera zamknięty w obudowie węgiel aktywny. Jego wysokie właściwości chłonne pozwalają wyeliminować z powietrza szkodliwe organiczne zanieczyszczenia gazowe. Wychwytuje rakotwórcze lotne substancje powstające np. z dymu papierosowego lub powszechnie używanych środków chemicznych. Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy.Filtr fotokatalityczny -  Katalizator pod wpływem światła powoduje rozkład powietrza na substancje silnie utleniające - nadtlenek wodoru i rodnik wodorotlenowy. W ten sposób rozbijane są białka wirusów i rozbijane jądra bakterii, a formaldechydy, LZO są neutralizowane do postaci wody i dwutlenku węgla. W zależności od typu do aktywacji filtra może być używane światło słoneczne lub UVA.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Filtry do oczyszczacz powietrza Aseptica Cubic

Filtry do oczyszczacz powietrza Aseptica Cubic

Zestaw wymiennych filtrów Nanocare do oczuszczacza powietrza Aseptica Cubic

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: