Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ortezy na haluksy - opinie i porównanie

2019-04-29
Ortezy na haluksy - opinie i porównanieIle jest osób mających haluksy (paluch koślawy/hallux valgus) tyle jest też ortez na świecie dedykowanych temu schorzeniu. Jako profesjonalny sklep medyczny skupiamy sie na produktach: skutecznych i wysokiej jakości, które mają podnieść komfort życia osobom borykającym się z tym problemem.

Orteza na haluksy - porównanie i opinie

W związku z tym poniżej prezentujemy ortezy, kliny, osłony i korektory, które redukują odchylenie palca koślawego, ochraniają go bądż są stosowane profilaktycznie. Żaden z nich nie spowoduje wyleczenia halluksa.

Nie ma takiej medycznej możliwości by raz powstała narośl(deformacja palca I w stopie), w cudowny sposób zniknęła. Głównym zadaniem produktów na paluch koślawy jest zapobieganie dalszemu rozwojowi choroby i ochrona przed niepożądanym uciskiem.

Ortezy na haluksa - Ranking


Ortezy na halluksy korektor palucha koślawego HV-32 Osłona na haluksa 107030 Orteza na haluksa Generation 215930 Szyna na haluksy typu Marcin Valco 930010
Producent Orliman Hiszpania Bort Medical Niemcy Bort Medical Niemcy Bort Medical Niemcy
Cena 75 zł 55 zł 140 zł 80 zł
Rozmiary uniwersalny uniwersalny 3 rozmiary
strona lewa lub prawa
3 rozmiary
strona lewa lub prawa
Skład materiał syntetyczny silikon medyczny materiał oddychający tworzywo poliamidowe
Czas noszenia dzień dzień dzień noc
Funkcja Elastyczne odwiedzenie palca Ochrona przed naciskiem z zewnątrz na zapaloną kaletkę maziową palca Orteza na przodostopie, delikatnie korygująca palec koślawy Aparat nocny na halluksa stosowany operacyjnie, pozabiegowo
Podsumowanie Miękki, wygodny, beżowy korektor palca, można nosić w obuwiu Dedykowana do noszenia w zbyt ciasnym obuwiu. W opakowaniu jest 5 g talku. Dla osób starszych. Szyna nocna do zastosowania wg wskazań lekarza.

Kup teraz ☛ Korektor palucha koślawego Orliman HV-32


Kup teraz ☛ Osłona na hallux valgus Bort Medical 107030


Kup teraz ☛ Orteza na haluksa Bort Generation 215930


Kup teraz ☛ Szyna na halluksy Valco Bort Medical (Marcin)

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel