Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poznaj ortopedyczny gorset lędźwiowy LTG-305 Lumbitron Elit Duo

2019-04-17
Poznaj ortopedyczny gorset lędźwiowy LTG-305 Lumbitron Elit Duo Przedstawiamy Państwu innowacyjny produkt medyczny firmy Orliman, wzmocniony gorset lędźwiowy LTG-305 Lumbitron Elit Duo, wykonany z materiału najnowszej generacji. Bardzo odpornego, oddychającego, elastycznego, lekkiego oraz mocno stabilizującego, zapewniającego świetną kompresję i dłuższą niż zwykle żywotność gorsetu ortopedycznego.

Niezawodny gorset lędźwiowy Lumbitron Elit Duo

Elementy składowe zostały połączone za pomocą ultradźwięków dzięki temu nie ma szwów, które zwiększałyby prawdopodobieństwo powstawania otarć i podrażnień skory u pacjenta. Ten pas ortopedyczny zapinany jest na nowy rodzaj velcro, które łatwo się zapina, natomiast bardzo mocno trzyma. Specjalne szlufki na taśmach dopinających ułatwiają zapinanie i zakładanie pasa na kregosłup, szczególnie osobom o niskiej sprawności manualnej.

Cztery stalki lędźwiowe bardzo dobrze dopasowują się do kształtów ciała gwarantując odpowiedni poziom stabilizacji, który zwiększany jest dodatkowo przez właściwości materiału użytego do produkcji tego gorsetu. W przedniej części pasa znajdują się dwie elastyczne stalki, które mają na celu zapobieganie zwijaniu się pasa oraz wywieranie lekkiego nacisku na powłoki brzuszne, zwiększając w ten sposób stabilizację kręgosłupa lędźwiowego.

Siłę stabilizacji i przylegania tego gorsetu ortopedycznego zwiększa dodatkowy doczepiany za pomocą velcro pas elastyczny LTG-105, który także posiada szlufki ułatwiające zakładanie gorsetu osobom ze słabą sprawnością manualną.

Kiedy stosujemy ortopedyczny pas lędźwiowy Lumbitron?

Dzięki możliwości doczepiania dodatkowego pasa  do częściej głównej można wpływać na ustawienie miednicy i części lędźwiowej kręgosłupa. Główne dolegliwości, przy których zalecane jest stosowanie gorsetu  ortopedycznego to przewlekła choroba zwyrodnieniowa części kostnych i krążków międzykręgowych części lędźwiowej kręgosłupa, stany zapalne, osłabienie siły mięśniowej wprzebiegu chorób nowotworowych. Gorset może również służyć jako środek pomocniczy w leczeniu przed i po operacjach w obrębie kręgosłupa lędźwiowego.


Kup Teraz ☛ Gorset lędźwiowy Lumbitron Elit Duo
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel