Sprzęt ortopedyczny

Platyna koloidalna niejonowa Pt 10 ppm 300 ml Vitacolloids

129zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazyniePlatyna koloidalna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania.Działając we krwi wspomaga proces katalitycznego niszczenia komórek rakowych.Jest to jedyna niejonowa, super czysta forma platyny koloidalnej nie obciążonej zanieczyszczeniami.


Czytaj więcej

Platyna koloidalna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania. Jako taka decyduje ona o charakterze przemian białkowych odbywających się w tkankach ludzkich, oraz w układzie pokarmowym. Niechemiczny nanokoloid platyny działa silnie  dermatologicznie radykalnie zmniejszając przebarwienia naskórka. Wzmacnia odczucie zapachów. Koloid ten może być żelowany działając odmładzająco oraz redukująco w odniesieniu do zdeformowanych komórek skóry. 

Platyna koloidalna działanie

Platyna koloidalna już w mikroskopijnych stężeniach takich jak nanocząsteczki 0.01 PPM  działa pobudzająco i regulująco  w procesach enzymatycznych, oddychania, krążenia, przyswajania pokarmów i procesach wydalania. Kontroluje zdrowy wygląd oraz jędrność skóry.

Jest to dzisiaj na świecie jedyna niejonowa, super czysta forma platyny koloidalnej nie obciążonej zanieczyszczeniami powierzchniowymi stanowiącymi typową pozostałość procesu rafinacji chemicznej platynowców.

Platyna koloidalna zastosowanie

Związki platyny są wykorzystywane w chemioterapii do zwalczania niektórych rodzajów raka(rak piersi, rak prostaty, rak jąder, rak jajników). Nanokoloid platyny rozkłada nawet bardzo rozcieńczoną wodę utlenioną. 

Działając we krwi wspomaga proces katalitycznego niszczenia komórek rakowych występujących np. przy białaczce. Tylko ta forma koloidu platyny działa silnie niszcząco na komórki rakowe nie wykazując przy tym negatywnych działań ubocznych, które cechują istniejące już na rynku formy platyny koloidalnej.

Platyna koloidalna właściwości

Stosowany w chorobach nowotworowych niechemiczny nanokoloid platyny cechuje się wielokrotnie wyższą skutecznością od istniejących już na świecie podobnych preparatów platyny chemicznej. Cecha ta stanowi wynik połączenia ogromnej powierzchni czynnej ze szczególną monokrystaliczną formą cząstek.

Nano platyna monokrystaliczna jest najbardziej efektywnym wśród katalizatorów, procesów organicznych zachodzących w ciele ludzkim, jak również u zwierząt. Wpływa ona pozytywnie na działanie tkanek mięśniowych, oraz łącznych, strukturę wewnętrzną komórek krwi, oraz funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Jest to najbardziej stabilna z licznych postaci platyny. Cząsteczki wodnego koloidu nano platyny migrują w polu elektrycznym do katody. Oznacza to iż w takich właśnie warunkach, wytwarzają się w nich znaczne elektryczne ładunki powierzchniowe.

 

Skład: Aqua, Colloidal Nano Platinum 10 ppm

Opakowanie: Butelka apteczna szklana przyciemniona 300 ml

Dawkowanie : 2,5-5 ml dziennie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Platyna koloidalna niejonowa Pt 10 ppm 300 ml Vitacolloids

Platyna koloidalna niejonowa Pt 10 ppm 300 ml Vitacolloids

Platyna koloidalna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania.Działając we krwi wspomaga proces katalitycznego niszczenia komórek rakowych.Jest to jedyna niejonowa, super czysta forma platyny koloidalnej nie obciążonej zanieczyszczeniami.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: