Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lecznicze działanie platyny nano-koloidalnej

2019-07-29
Lecznicze działanie platyny nano-koloidalnejPlatyna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania. Jako taka decyduje ona o charakterze przemian białkowych odbywających się w tkankach ludzkich. Niechemiczny nano-koloid platyny silnie oddziałowywuje dermatologicznie radykalnie zmniejszając przebarwienia naskórka. Wzmacnia odczucie zapachów. Koloid ten może być żelowany działając odmładzająco oraz redukująco w odniesieniu do zdeformowanych komórek skóry.

Lecznicze działanie platyny


Nano - platyna już nawet w mikroskopijnych stężeniach takich jak 0.01 PPM działa pobudzająco i regulująco w procesach enzymatycznych, oddychania, krążenia, przyswajania pokarmów i procesach wydalania (uwaga! żeby nie przedawkowywać). Kontroluje zdrowy wygląd oraz jędrność skóry. Jest to dzisiaj w świecie jedyna niejonowa, super czysta forma platyny koloidalnej nie obciążonej zanieczyszczeniami powierzchniowymi stanowiącymi typową pozostałość procesu rafinacji chemicznej platynowców.

Platyna i jej działanie antynowotworowe


Związki platyny są wykorzystywane w chemioterapii do zwalczania niektórych rodzajów raka (rak piersi, rak jąder, rak jajników). Nano-koloid platyny rozkłada nawet bardzo rozcieńczoną wodę utlenioną. Działając w krwi ludzi i zwierząt wspomaga proces katalitycznego niszczenia komórek rakowych występujących np. przy białaczce.
Tylko taka forma nano-koloidu platyny działa silnie niszcząco na komórki rakowe nie wykazując przy tym tych ujemnych objawów i skutków, które cechują istniejące już na rynku formy platyny koloidalnej. Jest to najbardziej stabilna z licznych postaci platyny. Stosowany w chorobach nowotworowych niechemiczny nano-koloid platyny cechuje się wielokrotnie wyższą skutecznością od istniejących już na rynku światowym podobnych preparatów platyny chemicznej.
Cecha ta stanowi wynik połączenia ogromnej powierzchni czynnej ze szczególną - gdyż monokrystaliczną formą cząstek. Platyna nano-monokrystaliczna jest najbardziej efektywnym wśród katalizatorów, procesów organicznych zachodzących w ciele ludzi i zwierząt.

Funkcja platyny w organiźmie ludzkim


Platyna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania. Jako taka decyduje ona o charakterze przemian białkowych odbywających się w tkankach ludzkich, oraz w przewodzie pokarmowym. Wpływa ona dodatnio na funkcjonowanie tkanek mięśniowych łącznych, strukturę wewnętrzną komórek krwi, oraz funkcjonowanie organów wewnętrznych. Cząsteczki wodnego koloidu nano monokrystalicznej platyny migrują w polu elektrycznym do katody, co oznacza iż w takich właśnie cieczach wytwarzają się w nich znaczne elektryczne ładunki powierzchniowe.

Dawkowanie: 2,5-5 ml dziennie.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel