Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poznaj Tobiplus ortezę stawu skokowego do zadań specjalnych!

2019-04-17
Poznaj Tobiplus ortezę stawu skokowego do zadań specjalnych!Nazywam się Tobiplus, po prostu Tobiplus. Jestem specjalistą ortopedycznym od sytuacji ekstremalnych w sporcie i w codziennym życiu. Moje umiejętności są efektem wieloletnich doświadczeń poprzedników i dokładnej analizy zagrożeń. Działam od niedawna, ale już widać, że jestem skuteczniejszy i bardziej precyzyjny niż moi koledzy opancerzeni blachą, neoprenem czy plastikiem. Noszę się elegancko, ale staram się nie rzucać w oczy. To przecież standardowa procedura pracy w terenie. Zobacz w czym tkwi tajemnica mojego sukcesu?

Stabilizator stawu skokowego Tobiplus - Poznajmy jego zadania!

Stabilizator stawu skokowego Tobiplus zapewnia optymalną stabilizację boczno – przyśrodkową zarówno w przypadkach doleczania przy popularnych skręceniach kostki, przewlekłych dysfunkcjach stawu skokowego, jak również prewencji typowych i najczęstszych urazów sportowych.Intensywna aktywność fizyczna, uprawianie niektórych dyscyplin sportu lub wcześniej przebyte urazy niosą za sobą duże ryzyko powstania lub odnawiania kontuzji w obrębie stawu skokowego.
We wszystkich przypadkach, w których mamy do czynienia ze znacznymi siłami pronującymi lub supinującymi stopę, gwałtownymi zmianami kierunku ruchu, skokami, poruszaniem się po nierównej powierzchni może być wskazane profilaktyczne stosowanie stabilizacji i kompresji.  Anatomicznie profilowany tutor na staw skokowy z unikalnym system zapięć umożliwiającym bardzo dokładne dopasowanie. Podwójny, obustronny system wzmocnień zwiększający stabilizację boczno – przyśrodkową bez ograniczania zgięcia i wyprostu (wymagane w sporcie). System taśm stabilizujących umożliwia indywidualizację miejsca, kierunku i siły stabilizacji.

Orteza stawu skokowego Tobiplus to nowoczesny i dyskretny design

Orteza stawu skokowego Tobiplus jest wykonana w technologii wielowarstwowych materiałów oddychających i antybakteryjnych - POROMAX® z podwójnym, obustronnym taśmowym systemem wzmocnień bocznych. Całość jest w formie antomicznie dopasowującego sie lekkiego bucika. Prawidłowe i szybkie zakładanie ułatwiają dodatkowe znaczniki kolorystyczne.Tajemnica skuteczności działania stabilizatora Tobiplus leży w praktycznym podejściu do problemu kontuzji stawu skokowego i stopy. Firma Orliman opracowała ten nowy typ ortezy stawu skokowego, której zadaniem jest nie tylko ochrona i bierna stabilizacja, ale również zwiększenie efektywności pracy stawu skokowego i zabezpieczenie go przed skręceniem.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel