Sprzęt ortopedyczny

Srebro koloidalne jonowe 10 ppm Nelfarma

49zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieSrebro koloidalne niszczy około 650 bakterii, wirusów, grzybów i pleśni do 6 minut. Dla porównania antybiotyk eliminuje około 6-7 bakterii i potrzebuje na to wielu dni.


Czytaj więcej

Czym właściwie jest srebro koloidalne?

Srebro koloidalne to są jony srebra o ładunku dodatnim wytwarzane poprzez przepuszczanie niewielkiego napięcia elektrycznego przez czyste srebro (999.99).
Srebro koloidalne to  roztwór pozbawionej ładunku elektrycznego wody (dejonizowanej) i mikroskopijnych jonów (cząstek) czystego srebra (Ag) metalicznego.

Jony srebra pozostają w tym roztworze w ciągłym ruchu, ponieważ posiadają jednakowy ładunek elektryczny, a to z kolei powoduje, że ciągle wzajemnie się odpychają. Cząsteczki srebra są tak malutkie, że mogą wnikać do większości patogen.

Srebro i jego koloidalny roztwór mają zastosowanie w wielu płaszczyznach życia, w medycynie, jak również w preparatach kosmetycznych i produktach chemii.
O srebrze koloidalnym napisano już mnóstwo prac naukowych i artykułów. Jego niezwykłe oddziaływanie na organizm ludzki stanowi przedmiot wielu badań naukowych i prac doktorskich.
Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło srebro koloidalne, aby natychmiast dowiedzieć się czym jest srebro koloidalne, jakie ma zastosowanie a przede wszystkim jakie jest jego oddziaływanie na organizm człowieka. Naukowcy już nie negują jego przeciwbakteryjnego, przeciwwirusowego i przeciwgrzybicznego działania.
Zdaniem naukowców skuteczność srebra koloidalnego tkwi między innymi w jego  bioprzyswajalności, wynikającej z koloidalnej struktury charakterystycznej dla płynów.

Kiedy stosujemy Srebro Koloidalne?

Srebro kolidalne stosujemy w przypadku gdy dopadnie nas m.in. angina, grypa, infekcje bakteryjne, infekcje wirusowe, kaszel, katar, przeziębienia, oparzenia, choroby skóry, gojenie ran, spadek odporności, wzmocnienie organizmu, zakażenia gronkowcami i paciorkowcami, grzybice.

Jak działa srebro koloidalne w organiźmie?

Jest to koloid wodny uzupełniający niedobór śladowego pierwiastka jakim jest srebro. Działa podobnie jak antybiotyk czy sulfonamid: zabija drobnoustroje, przyspiesza gojenie uszkodzonych tkanek, działa wspomagająco w infekcjach bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, wspomaga procesy przeciwzapalne, aktywizuje oczyszczanie organizmu z toksyn.

AG Srebro koloidalne to jedyny wyrób medyczny na rynku

Koloid ten jest chemicznie czysty bez substancji konserwujących, zapachowych i barwników! W składzie tylko woda dejonizowana i czyste srebro koloidalne. Srebro koloidalne AG to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w przebiegu:

- infekcji wirusowych,
- infekcji bakteryjnych,
- infekcji grzybiczych.

Srebro koloidalne AG znakomicie nadaję się do płukania gardła w przypadku jego infekcji

Sposób użycia w przypadku zapalenia gardła i infekcji jamy ustnej:

Należy napełnić kieliszek do kreski. Następnie płukać jamę ustną około 20 sekund, rozprowadzając płyn po całej jamie ustnej. Następnie należy wypluć płyn. Nie połykać. Po płukaniu nie należy jeść lub pić przez około 20 minut. Wyrób należy stosować 3 razy dziennie. Płyn do płukania jamy ustnej jest gotowym roztworem do użycia. Nie należy go rozcieńczać. Aby uniknąć ryzyka nieprawidłowego użycia, u  małych dzieci należy stosować wyrób wyłącznie pod kontrolą osób dorosłych. Unikać kontaktu z oczami.

Jeśli podczas stosowania srabra kolidalnego wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane o różnym nasileniu należy zaprzestać stosowania wyrobu i  skontaktować się z lekarzem. Wyrób należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę. Po zastosowaniu możliwe jest utrzymywanie się w ustach metalicznego posmaku.

Jaki ma skład Srebro Koloidalne?

Woda dejonizowana, śladowy minerał srebro koloidalne (Ag) 10 mg/l. 5ml (1 łyżeczka) produktu zawiera 50 mcg srebra. Jony srebra są w stężeniu około 10 ppm (10 cząstek srebra na 1 milion cząstek wody). Są one zawieszone w demineralizowanej wodzie i ponieważ mają wszystkie jednakowy ładunek (+) to ciągle się odpychają i nie opadają na dno ani nie unoszą się na powietrzu.

Srebro Koloidalne 10ppm dawkowanie:

1 do 6 łyżeczek dziennie (5-30 ml) dziennie.

Opakowanie: Butelka apteczna szklana, przyciemniania brązowa pojemność 300ml.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Srebro koloidalne jonowe 10 ppm Nelfarma

Srebro koloidalne jonowe 10 ppm Nelfarma

Srebro koloidalne niszczy około 650 bakterii, wirusów, grzybów i pleśni do 6 minut. Dla porównania antybiotyk eliminuje około 6-7 bakterii i potrzebuje na to wielu dni.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: