Sprzęt ortopedyczny

Srebro koloidalne niejonowe z płaską cząsteczką 25 ppm 300ml Vitacolloids

60zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Srebro koloidalne niejonowe 25 ppm ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i wzmacnia organizm. Nie ma także działań ubocznych i nie reaguje z lekami. Bardzo ważne jest to, że srebro zabija nawet te bakterie, które są odporne na działanie antybiotyków. 


Czytaj więcej

Srebro koloidalne niejonowe z płaską nano - cząsteczką o stężeniu 25 ppm ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i wzmacnia organizm. Nie ma także działań ubocznych i nie reaguje z lekami.

Bardzo ważne jest to, że srebro zabija nawet te bakterie, które są odporne na działanie antybiotyków. Po kontakcie z bakterią hamuje ono powstawanie enzymów, które są konieczne do jej życia.W przeciwieństwie do leków, srebro nie jest pochłaniane przez bakterie i działa przez cały czas. Zauważono, że srebro koloidalne hamuje rozwój patogenów, tworząc środowisko, w którym nie mogą się one rozwijać i rozmnażać. Dzięki temu, nie powstają mutacje i pokolenia bakterii, które byłyby odporne na działanie srebra koloidalnego.

Na co stosujemy srebro koloidalne?

Srebro niszczy takie mikroorganizmy, jak bakterie beztlenowe i tlenowe, wirusy, drożdże, pleśnie. Podczas badań laboratoryjnych wykazano, że wszystkie z wyżej wymienionych organizmów po krótkim kontakcie ze srebrem koloidalnym, są martwe. Dotyczy to także pasożytów, zabijanych już w stadium jaja.

Srebro koloidalne można stosować w przypadku:

przeziębienie, katar – kaszel – grypa – angina – zapalenie gardła,  zatok, oskrzeli,  płuc i innych infekcji bakteryjnych – wysypka  – skaleczenia – trądzik – opryszczka – łuszczyca – łupież – grzybica – egzema – świąd skóry – problem z uszami – brodawki – znamiona – zapalenie pieluszkowe – bóle zębów – czyraki – nieświeży oddech – owrzodzenia – grzybice skóry – oparzenia – świąd odbytu – zapalenie skóry - grzybica stóp – półpasiec – drożdżyca – infekcje oczu – oparzenia słoneczne i wiele innych.

Koloid srebra doskonale nadaje się do pielęgnacji trudno gojących się ran:  na przykład kiedy w wyniku zabiegu medycznego został wszczepiony gronkowiec złocisty i rana nie chce się zabliźnić.

Korzyści czerpane z terapii srebrem koloidalnym srebrem są bardzo subiektywne z powodu różnic w metabolizmie, które sprawiają, że roztwór jest mniej lub bardziej skuteczny. Wystarczy mniej niż 0,2 ppm (0,02 miligrama) srebra, aby zabić nie tworzące przetrwalników bakterie znajdujące się w zanieczyszczonej wodzie. W niektórych przypadkach już jedna część na miliard okazywała się skuteczna.

Srebro koloidalne niejonowe 25ppm - cechy produktu:

  • Szklana butelka aptekarska.
  • Niejonowa postać srebra jest bezpieczna dla ludzi.
  • Nano koloid Vitacolloids (nie mylić z powszechnie dostępnymi tańszymi wersjami jonowych koloidów srebra) nie jest wrażliwy na światło, nie zmienia koloru  pod jego wpływem.
  • Opatentowany kształt płaskiej nanocząsteczki - kilkakrotnie zwiększa powierzchnię czynną.
  • Czysty roztwór srebra bez chemicznych zanieczyszczeń.
  • Opatentowana technologia prof. Bieguńskiego płaska cząsteczka nano-srebra wielokrotnie zwiększa powierzchnię czynną 

Co ważne to struktura płatkowa tego nanokoloidu srebra , niedostępna u innych produktów konkurencyjnych sprawia, że jest to w chwili obecnej produkt o najwyższej możliwej powierzchni czynnej w każdej koncentracji. 

Uwaga - Srebro koloidalne do picia - Informacja


Od 2014 lat Unia Europejska zabrania rejestracji produktów zawierających nanokoloidy jako środki spożywcze i suplementy diety. Warunkowo do połowy Listopada 2014 można było sprzedawać i sugerować stosowanie wewnętrzne dla produktów zawierających srebro koloidalne jedynie przy jednym produkcie AG 100 firmy Biomedica (wyprzedaż partii z datą przydatności do połowy Listopada 2014). Produkt ten już nie będzie więcej dostępny w takiej formie. I mimo iż srebro koloidalne do picia stosowane jest dalej poza UE np w USA i Japonii. Nie możemy teraz nikomu sugerować picia srebra i tego nie czynimy - gdyż zabrania tego prawo unijne. Informacja taka jest również zawarta na etykiecie produkt "srebro koloidalne jest tylko do użytku zewnętrznego"

Które srebro koloidalne kupić?

- Srebro koloidalne Vitacolloids produkowane przez Nano Technologies Group Inc. USA,  to bez wątpienia najlepsze srebro na rynku, nieporównywalne z innymi tańszymi produktami dostępnymi jeszcze niedawno w aptekach.

- Osoba, poszukująca najwyższej jakości srebra koloidalnego poszukuje produktu, który przy tej samej proporcji zachowa najlepiej swoje właściwości lecznicze.

- I takie właśnie jest srebro koloidalne dostępne w sklepie medycznym Medicalbroker - zawsze czyste zawsze świeże.

- Oferuję innowacyjną strukturę płatkową nanokoloidu, przez co  to srebro maksymalizuję swoją powierzchnię działania.

- Z 1000 mg srebra użytego do jego produkcji uzyskano aż 100 m 2 powierzchni aktywnej.

* Pamiętajmy że powierzchnia ta jest bardzo efektywnie zagospodarowana, gdyż płatki srebra całym swoim polem dotykają do miejsca, na które działają. Czego nie można powiedzieć o innych koloidach, które mają okrągłą strukturę cząsteczek. Obszar styczności kuli z miejscem na które została położona jest ograniczona tylko do jednego punktu. 

Opakowanie : Butelka szklana o pojemności 300 ml

Srebro koloidalne 99,999% o stężeniu : 25 ppm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Srebro koloidalne niejonowe z płaską cząsteczką 25 ppm 300ml Vitacolloids

Srebro koloidalne niejonowe z płaską cząsteczką 25 ppm 300ml Vitacolloids

Srebro koloidalne niejonowe 25 ppm ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i wzmacnia organizm. Nie ma także działań ubocznych i nie reaguje z lekami. Bardzo ważne jest to, że srebro zabija nawet te bakterie, które są odporne na działanie antybiotyków. 

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: