Sprzęt ortopedyczny

Anurex - aplikator przeciw hemoroidom

100zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieWylecz hemoroidy (żylaki odbytu), bez operacji i kosztownych lekarstw! Teraz możesz zrobić to skutecznie i bezboleśnie w zaciszu własnego domu.Urządzenie Anurex® można używać przez 6 miesięcy od pierwszego umieszczenia w lodówce, Po tym czasie zaleca się wymianę aplikatora.


Czytaj więcej

Anurex to całkowicie naturalna i niezwykle skuteczna metoda leczenia żylaków odbytu - hemoroidów, bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych.

Anurex - wylecz hemoroidy w domu.

Anurex można stosować samodzielnie w warunkach domowych, Anurex łagodzi ból, redukuje swędzenie oraz opuchliznę i krwawienia. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach, a jej stosowanie przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie objawy żylaków odbytu.

Anurex aplikator przeciw hemoroidom

Anurex to aplikator w formie anatomicznej wkładki do domowej krioterapii hemoroidów - żylaków odbytu. Wykonana jest z wysokogatunkowego plastyku (dopuszczonego do medycznego zastosowania). Ma kształt cylindrycznej tubki i wielkość małego palca. Zawiera specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja ta jest szczelnie zamknięta w cylindrze Anurex-u i w trakcie zabiegu nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem, a służy jedynie do transmitowania zimna.

Jak stosować Anurex?

Anurex powinien być przed użyciem mrożony w zamrażalniku przez co najmniej 2 godziny. Proces oziębiania hemoroidów powoduje zlikwidowanie bólu, swędzenia, zahamowanie krwawienia i zredukowanie obrzęków.

Stosowanie aplikatora Anurex powoduje rekuperację struktur hemoroidów i całkowite zaleczenie. W trakcie stosowania anatomicznej wkładki Anurex nie zachodzi potrzeba używania innych środków medycznych, może on być stosowany bez ograniczeń, wszędzie tam gdzie inne konwencjonalne metody leczenia nie mogą być użyte lub po prostu nie funkcjonują. Każdorazowe użycie przyrządu zajmuje 6-10 minut i może być powtarzane w ciągu dnia tyle razy ile to jest potrzebne.

 Instrukcja użycia aplikatora Anurex do domowej krioterapii hemoroidów:

  1. Przed użyciem włóż aplikator w ochronnym opakowaniu do zamrażalnika na min. 2 godziny.

  2. Nałóż lubrykant/wazelinę na końcówkę aplikatora Anurex.
  3. Połóż się na boku. Zegnij nogę na której nie leżysz i podciągnij do klatki piersiowej. Powoli i delikatnie wprowadź aplikator do odbytu i pozostaw przez 5-8 minut, aż aplikator osiągnie temperaturę twojego ciała.
  4. Umyj aplikator mydłem i ciepłą wodą. Można stosować dostępne płyny medyczne do dezynfekcji. Nie gotować. Nie sterylizować wrzątkiem.
  5. Włóż Anurex z powrotem do pojemnika i połóż w zamrażalniku. Przed kolejnym użyciem muszą minąć przynajmniej 2 godziny.

Uwaga!

  • Nie używaj gorącej wody do sterylizacji, ani nie gotuj aplikatora. Wysoka temperatura uszkadza substancję mrożącą wewnątrz aplikatora.
  • Rekomenduje się użycie dwóch aplikatorów w sekwencji jeden za drugim. Badania wykazały, że wydłużenie czasu pojedynczego zabiegu krioterapii pozwala uzyskać pożądany efekt końcowy znacznie szybciej.
  • Od pierwszego użycia aplikator Anurex może być stosowany przez ok. 6 miesięcy.
  • Przeciwwskazania nie są znane. Nie powoduje alergii. Zalecany dla kobiet w ciąży, osób starszych i alergików.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Anurex - aplikator przeciw hemoroidom

Anurex - aplikator przeciw hemoroidom

Wylecz hemoroidy (żylaki odbytu), bez operacji i kosztownych lekarstw! Teraz możesz zrobić to skutecznie i bezboleśnie w zaciszu własnego domu.Urządzenie Anurex® można używać przez 6 miesięcy od pierwszego umieszczenia w lodówce, Po tym czasie zaleca się wymianę aplikatora.

3 innych produktów w tej samej kategorii: