Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Dlaczego orteza to nie proteza?
Orteza vs Proteza, czyli słów kilka o zaopatrzeniu ortopedycznym. Dowiedz się czym różni się orteza od protezy ? Jakie są rodzaje tak popularnego dziś zaopatrzenia ortopedycznego, oraz czym właściwie jest ta "Ortotyka"?
 
Czytaj więcej
Domowy sposób na katar i zatoki
Masz katar? Alergię ? Problem z zatokami ? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałaś-eś "tak" i często się przeziębiasz cierpisz na katar i zatkane zatoki oraz dokucza Ci alergia - wypróbuj dzbanek do płukania nosa metodą Neti.
Czytaj więcej
Od spaceru do biegania czyli jak zacząć sportową przygodę
W dawnych czasach ludzie w poszukiwaniu jedzenia przemierzali dziennie 30 - 40 kilometrów. Współcześni ludzie nauczyli się "gonić króliczka" siedząc w pracy, w samochodzie i przy komputerze. A biorąc się za uprawianie sportu, chcą od razu wstać z siedzenia i zacząć biegać maraton - Tak jakby dalej byli w "wyścigu szczurów", nie dając swojemu organizmowi żadnej taryfy ulgowej.
Czytaj więcej
Poznaj 4 popularne złamania kości
Złamanie kości to pełne przerwanie tkanki kostnej w obrębie szkieletu. Złamania ze względu na przyczynę możemy podzielić na: na złamania zgięciowe, złamanie na skutek skręcenia, złamania z powodu nagłego przesunięcia i złamania awulsyjne czyli  zerwania - oderwania.
Czytaj więcej
pixel